Kapec Jaroslav (1924 - 1998)

Černá diagonála

Autor Kapec Jaroslav
Identifikační číslo 1965-S180143
Technika Litografie 156/200
Datace 1996
Rozměry Ve výřezu 60 x 40,5 cm
Signatura Sign. PD Jaroslav Kapec 1996
Dosažená cena: neprodáno
Konec dražby 14.08.2019 20:20
Vyvolávací cena 1 000 Kč
Cena Kup teď! 5 000 Kč

Uvedená cena je již včetně aukční přirážky. Tuto položku si můžete koupit ihned, nebo vydražit níže. Koupit ihned je možno jen do 1. příhozu.

od do cena
0 Kč 5 001 Kč 100 Kč
5 001 Kč 10 001 Kč 500 Kč
10 001 Kč 20 001 Kč 1 000 Kč
20 001 Kč a více 2 000 Kč
rám, pasparta, sklo

Studoval na Akademii výtvarných umění u prof. Rady a Holého. Malíř a grafik, v jehož pracech rezonuje Ostravský kraj.

Další díla v online aukci od autora Kapec Jaroslav

Aktuální cena: 19 000 Kč
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Konec dražby: 25.09.2019 20:15