Paleček Josef (1932)

Abstraktní město

Autor Paleček Josef
Identifikační číslo 1934-S180401
Technika Barevná litografie 38/40
Rozměry Ve výřezu 14,5 x 15 cm
Signatura Sign. DU Josef Paleček
Dosažená cena: neprodáno
Konec dražby 16.07.2019 20:32
Vyvolávací cena 1 000 Kč
od do cena
0 Kč 5 001 Kč 100 Kč
5 001 Kč 10 001 Kč 500 Kč
10 001 Kč 20 001 Kč 1 000 Kč
20 001 Kč a více 2 000 Kč
rám, pasparta, sklo

Další díla v online aukci od autora Paleček Josef

Aktuální cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Konec dražby: 28.01.2020 21:21