Sklenář Zdeněk (1910 - 1986)

Pocta Arcimboldovi - Léto

Autor Sklenář Zdeněk
Identifikační číslo 2028-S180143
Technika Barevná litografie
Datace 1969
Rozměry Ve výřezu 28 x 17,5 cm
Signatura Sign. DU Sklenář
Dosažená cena: neprodáno
Konec dražby 14.08.2019 20:58
Vyvolávací cena 4 500 Kč
od do cena
0 Kč 5 001 Kč 100 Kč
5 001 Kč 10 001 Kč 500 Kč
10 001 Kč 20 001 Kč 1 000 Kč
20 001 Kč a více 2 000 Kč
Praha, MF, Edice Blíženci sv. 2., 1969., na ruč. pap. Losín; vytiskl Josef Hrachovec; rámováno, pasparta, pod sklem

Studoval na Uměleckoprůmyslové škole u prof. Hofbauera, Kratochvíla a Muziky. Podnikl studijní cesty po Evropě a Asii. Malíř, grafik a ilustrátor. Člen SČUG Hollar a S.V.U. Mánes. Vyučoval na Vysoké škole uměleckoprůmyslové.