Cubrová Magdalena (1952)

Noční parčík

Autor Cubrová Magdalena
Identifikační číslo 0291-S200036
Technika Olej/plátno
Datace 2014
Rozměry 100 x 80 cm
Signatura Sign. PD Cubrová 14
Dosažená cena: neprodáno
Konec dražby 26.03.2020 20:34
Vyvolávací cena 50 000 Kč
od do cena
0 Kč 5 001 Kč 100 Kč
5 001 Kč 10 001 Kč 500 Kč
10 001 Kč 20 001 Kč 1 000 Kč
20 001 Kč a více 2 000 Kč
vzadu autorský popis; provenience: původně získáno z ateliéru autorky; rámováno

Studovala na Akademii výtvarných umění v Praze u prof. Smetany a Fišárka. Malířka a grafička, v jejíchž pestrobarevně pojatých dílech, rezonuje téma vztahu muže a ženy.