Prošek Miroslav (1929 - 1988)

Slunečný proud

Artist Prošek Miroslav
Identification number 0443-S180145
Technique Olej/plátno
Dated 1978
Dimensions 94,5 x 76 cm
Signed Sign. DU Prošek
Achieved price: unsold
End of bidding 16.07.2019 20:35
Starting price 7 000 Kč
from to price
0 Kč 5 001 Kč 100 Kč
5 001 Kč 10 001 Kč 500 Kč
10 001 Kč 20 001 Kč 1 000 Kč
20 001 Kč and more 2 000 Kč
rám; vzadu autorsky název, datace

Studoval na Vysoké škole uměleckoprůmyslové u prof. Fišárka a na Akademii výtvarných umění v bulharské Sofii. Malíř a grafik, věnoval se především poeticky laděné krajinomalbě. Byl odborným asistentem na Pedagogické fakultě v Ústí nad Labem.

Additional artworks in auction by artist Prošek Miroslav

Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Konec dražby: 28.01.2020 21:27
Aktuální cena: 8 000 Kč
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 15 000 Kč
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Konec dražby: 28.01.2020 21:28