Načeradský Jiří (1939 - 2014)
Bowling / Akrobacie
Artist | Načeradský Jiří |
Identification number | 0416-S240033 |
Technique | Akvarel/papír |
Dated | 1999 |
Dimensions | 49 x 68 cm |
Signed | Sign. PD Načeradský 99 |
Identification number | 40 |
Current price | 8 000 Kč |
Remains | 6d 14h 6m 28s |
End of bidding | 11.05.2024 15:00 |
Minimal bid | 1 000 Kč |
Starting price | 8 000 Kč |
table of bids
from | to | price |
1 Kč | 5 000 Kč | 500 Kč |
5 001 Kč | 50 000 Kč | 1 000 Kč |
50 001 Kč | 70 000 Kč | 2 000 Kč |
70 001 Kč | 100 000 Kč | 5 000 Kč |
100 001 Kč | 300 000 Kč | 10 000 Kč |
300 001 Kč | 750 000 Kč | 20 000 Kč |
750 001 Kč | 1 500 000 Kč | 50 000 Kč |
1 500 001 Kč | 5 000 000 Kč | 100 000 Kč |
5 000 001 Kč | and more | 200 000 Kč |
Seznam příhozů (1)
částka | příhoz | |
LiveBid | 8 000 Kč | 24.4.2024 08:55:21 |