Havránek Bedřich (1821 - 1899)
Palazzo Gallio
Artist | Havránek Bedřich |
Identification number | 0148-S230121 |
Technique | Akvarel, kvaš, běloba/papír |
Dated | 90. léta 19. st. |
Dimensions | Ve výřezu 18,5 x 26,5 cm |
Signed | Sign. LD Hawranek Fri. |
Expertiza | pdf ke stažení zde |
Identification number | 79 |
Current price | 29 000 Kč |
Remains | 6d 14h 58m 25s |
End of bidding | 11.05.2024 15:00 |
Minimal bid | 1 000 Kč |
Starting price | 29 000 Kč |
table of bids
from | to | price |
1 Kč | 5 000 Kč | 500 Kč |
5 001 Kč | 50 000 Kč | 1 000 Kč |
50 001 Kč | 70 000 Kč | 2 000 Kč |
70 001 Kč | 100 000 Kč | 5 000 Kč |
100 001 Kč | 300 000 Kč | 10 000 Kč |
300 001 Kč | 750 000 Kč | 20 000 Kč |
750 001 Kč | 1 500 000 Kč | 50 000 Kč |
1 500 001 Kč | 5 000 000 Kč | 100 000 Kč |
5 000 001 Kč | and more | 200 000 Kč |