Hinčica Jan (1905 - 1982)

Kubistická žena

Artist Hinčica Jan
Identification number 2056-S180143
Technique Olej/plátno
Dimensions 205 x 128 cm
Signed Sign. PD J. Hinčica
Achieved price: unsold
End of bidding 16.07.2019 20:07
Starting price 16 000 Kč
from to price
0 Kč 5 001 Kč 100 Kč
5 001 Kč 10 001 Kč 500 Kč
10 001 Kč 20 001 Kč 1 000 Kč
20 001 Kč and more 2 000 Kč
rám