Born Adolf (1930 - 2016)
Satyr a jeho přátelé
Artist | Born Adolf |
Identification number | 0031-S240001 |
Technique | Barevná litografie 40/90 |
Dimensions | 37,5 x 53,5 cm |
Signed | Sign. PD A Born |
Identification number | 8 |
Current price | 22 000 Kč |
Remains | 6d 10h 27m 56s |
End of bidding | 11.05.2024 15:00 |
Minimal bid | 1 000 Kč |
Starting price | 20 000 Kč |
table of bids
from | to | price |
1 Kč | 5 000 Kč | 500 Kč |
5 001 Kč | 50 000 Kč | 1 000 Kč |
50 001 Kč | 70 000 Kč | 2 000 Kč |
70 001 Kč | 100 000 Kč | 5 000 Kč |
100 001 Kč | 300 000 Kč | 10 000 Kč |
300 001 Kč | 750 000 Kč | 20 000 Kč |
750 001 Kč | 1 500 000 Kč | 50 000 Kč |
1 500 001 Kč | 5 000 000 Kč | 100 000 Kč |
5 000 001 Kč | and more | 200 000 Kč |
Seznam příhozů (3)
částka | příhoz | |
LiveBid | 22 000 Kč | 3.5.2024 10:08:04 |
LiveBid | 21 000 Kč | 27.4.2024 19:16:04 |
LiveBid | 20 000 Kč | 24.4.2024 13:42:02 |