218

Vlastimil Beneš

Zimní Praha

Selling price:
340 000 Kč
Artist: Vlastimil Beneš
Identification number: 218
Dated: 1965
Technique: olej, kombinovaná technika/sádrová deska
Dimensions: 35,5 x 26 cm
Signed: sign. PD Beneš 65
rámováno