Karel Liebscher (1851 - 1906)

U vody

Sold

Artist: Karel Liebscher
Identification number: 0166-S200018
Technique: kolorovaná zinkografie
Dimensions: ve výřezu 13 x 18,5 cm
Signed: sign. PD K Liebscher
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno, pasparta, pod sklem