Vojtěch Sedláček (1892 - 1973)

Podzimní krajina

Sold

Artist: Vojtěch Sedláček
Identification number: 0533-S200057
Dated: 1945
Technique: tempera/karton
Dimensions: ve výřezu 51 x 68 cm
Signed: sign. PD Vojt Sedláček 45
vzadu autorský štítek; vystaveno: Výstava Umělecké Besedy, Alšova síň, Praha, 1946 - vzadu štítek; rámováno, pod sklem