Jindra Husáriková (1931 - 2016)

Jeden z mnoha příběhů

Selling price:
43 000 Kč

Artist: Jindra Husáriková
Identification number: 0851-S200104
Dated: 2003
Technique: pastel/papír
Dimensions: ve výřezu 64 x 49 cm
Signed: sign. PD J. Husáriková
provenience: získáno z rodiny autorky; rámováno, pasparta, pod sklem

More artworks in Komisní prodej from artist Husáriková Jindra

Dvojice
70 500 Kč
V manéži
43 000 Kč