Gabriel Cornelius Max (1840 - 1915)

Dívka

Sold

Artist: Gabriel Cornelius Max
Identification number: 0958-S200076
Dated: 70. léta
Technique: olej/plátno
Dimensions: ovál 41 x 36 cm
Signed: nesignováno
konzultovala a pravost potvrdila PhDr. Š. Leubnerová; vzadu krytý defekt; krakeláž; rámováno