Jaroslav Panuška (1872 - 1958)

Modré a bílé květy

Sold

Artist: Jaroslav Panuška
Identification number: 0962-S200076
Technique: olej/lepenka
Dimensions: 22 x 28,5 cm
Signed: sign. PD Panuška
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno