František Jakub

Letní idyla

Selling price:
130 000 Kč
Artist: František Jakub
Identification number: 244
Technique: olej/dřevěná deska
Dimensions: 74,5 x 55 cm
Signed: sign. PD F. Jakub
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno