Othon Coubine

Zátiší s kyticí

Selling price:
950 000 Kč
Artist: Othon Coubine
Identification number: 105
Dated: konec 30. let
Technique: olej/plátno
Dimensions: 100,5 x 70 cm
Signed: sign. PD Coubine
expertiza PhDr. J. Siblík; rámováno

More artworks in Poaukční prodej from artist Coubine Othon

Krajina
7 000 Kč