Martin Benka

Orava

Selling price:
145 000 Kč
Artist: Martin Benka
Identification number: 165
Dated: kolem 1913
Technique: olej/plátno, karton
Dimensions: 28,5 x 35,5 cm
Signed: sign. LD M. Benka
expertiza PhDr. Ľ. Podušel, CSc.; rámováno, pasparta, pod sklem