Oldřich Blažíček

Na Studnicích před večerem

Selling price:
620 000 Kč
Artist: Oldřich Blažíček
Identification number: 111
Dated: 1936
Technique: olej/plátno
Dimensions: 75 x 90 cm
Signed: sign. LD O. Blažíček 1936
vystaveno: O. Blažíček – Malíř radosti, Dům Gustava Mahlera, Jihlava, 2018; reprodukováno: Oldřich Blažíček malíř Vysočiny, KN v Havlíčkově Brodě, 1957, obr. č. 9 - popsáno
a reprodukováno v katalogu; rámováno