Jaroslav Král (1883 - 1942)

Spisovatel

Sold

Artist: Jaroslav Král
Identification number: 1248-S200117
Dated: 1924
Technique: kresba tužkou/papír
Dimensions: ve výřezu 25 x 19,5 cm
Signed: sign. PD Král
LD Paříž září 1924; rámováno, pasparta, pod sklem