Václav Vojtěch Novák (1901 - 1969)

Benátky - Canale Grande

Sold

Artist: Václav Vojtěch Novák
Identification number: 1261-S200117
Dated: 1930
Technique: olej/plátno
Dimensions: 70 x 87 cm
Signed: sign. LD V V Novák 30
vzadu autorský štítek; rámováno