Václav Vojtěch Novák (1901 - 1969)
Benátky - Canale Grande
Artist: | Václav Vojtěch Novák |
Identification number: | 1261-S200117 |
Dated: | 1930 |
Technique: | olej/plátno |
Dimensions: | 70 x 87 cm |
Signed: | sign. LD V V Novák 30 |
Dated: | 1930 |
Technique: | olej/plátno |
Dimensions: | 70 x 87 cm |