Pravoslav Kotík (1889 - 1970)

Harmonikář

Sold

Artist: Pravoslav Kotík
Identification number: 1484-S180311
Dated: 20. léta
Technique: kombinovaná technika/papír, karton
Dimensions: 67,5 x 46 cm
Signed: sign. PD P. K.
konzultováno s rodinou autora; rámováno, pod sklem