Jaromír Rybák

Dravec

Selling price:
300 000 Kč
Artist: Jaromír Rybák
Identification number: 177
Dated: 2020
Technique: tavené sklo s pigmenty
Dimensions: v. 29 cm, d. 43,5 cm
Signed: sign. vzadu Jaromír Rybák 2020
provenience: původně získáno z ateliéru autora

More artworks in Poaukční prodej from artist Rybák Jaromír

Vlna
120 000 Kč