Jaroslav Róna

Sopeční démoni

Selling price:
300 000 Kč
Artist: Jaroslav Róna
Identification number: 185
Dated: 2006
Technique: olej/plátno
Dimensions: 80 x 100 cm
Signed: sign. PD Róna 06VII
vzadu autorský popis; provenience: získáno z ateliéru autora; nerámováno