Martin Salajka (1981)

Vlci

Sold

Artist: Martin Salajka
Identification number: 1757-S200154
Dated: 2010
Technique: barevná litografie 34/81
Dimensions: list 68 x 49 cm
Signed: sign. PD Martin Salajka 2010
provenience: získáno z ateliéru autora; volný list