Martin Salajka (1981)
Vlci
Artist: | Martin Salajka |
Identification number: | 1757-S200154 |
Dated: | 2010 |
Technique: | barevná litografie 34/81 |
Dimensions: | list 68 x 49 cm |
Signed: | sign. PD Martin Salajka 2010 |
Artist: | Martin Salajka |
Dated: | 2010 |