Jan Preisler

Výhled na stráň

Selling price:
140 000 Kč
Artist: Jan Preisler
Identification number: 118
Dated: 1935
Technique: olej/plátno
Dimensions: 19,5 x 26,5 cm
Signed: nesignováno
vzadu výstavní štítek K. V. U. Aleš - Brno, 1935 - uvedeno v katalogu č. 6; restaurátorská zpráva Mgr. D. Hamsíková; rámováno; rentoilováno