Julius Eduard Mařák

Lesní potok

Selling price:
185 000 Kč
Reserved
Artist: Julius Eduard Mařák
Identification number: 113
Dated: kolem 1890
Technique: olej/lepenka
Dimensions: 32 x 39 cm
Signed: sign. PD J. Mařák
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno