Blanka Valchářová

Střepy

Selling price:
160 000 Kč
Artist: Blanka Valchářová
Identification number: 080
Dated: 2003
Technique: olej/sololit
Dimensions: 116 x 151 cm
Signed: sign. vzadu Blanka Valchářová 2003
vystaveno: Volný směr - S.V.U. Mánes, SGVU Litoměřice, 2012 - publikováno v katalogu; provenience: původně získáno z ateliéru autorky; rámováno