Jan Go Raitr (1960)

Milenci - Cyklus Krásné staré časy č. 4

Sold

Artist: Jan Go Raitr
Identification number: 1835-S180249
Dated: 2016
Technique: olej/plátno
Dimensions: 120,5 x 90 cm
Signed: sign. LD Jan R. Go
vzadu autorský popis; provenience: původně získáno z ateliéru autora

More artworks in Komisní prodej from artist Go Raitr Jan

Kartičky
20 900 Kč
Lovci
22 000 Kč
Zahrada
49 000 Kč
Černý anděl
83 500 Kč