Karel Černý

Zátiší s lahví

Selling price:
750 000 Kč
Artist: Karel Černý
Identification number: 291
Dated: 1943
Technique: olej/plátno
Dimensions: 52 x 38 cm
Signed: sign. PN K Černý Š 43
expertiza prof. PhDr. F. Dvořák, DrSc.; rámováno