Rudolf Zörner (1941 - 2017)

Proslov

Sold

Artist: Rudolf Zörner
Identification number: 0016-S210002
Dated: 1968
Technique: perokresba
Dimensions: ve výřezu 38 x 26 cm
Signed: sign. PD Rudolf Zörner 68.
rámováno, pasparta, pod sklem