František Vobecký (1902 - 1991)

Kompozice s aktem

Selling price:
19 500 Kč

Artist: František Vobecký
Identification number: 0025-S210002
Dated: 1934
Technique: pastel/papír
Dimensions: 30,5 x 43,5 cm
Signed: sign. PD Vobecký 34
vzadu pozůstalostní razítko F. V.; rámováno, pod sklem