135

Lukáš Bradáček

Hlavička

Selling price:
37 800 Kč
Artist: Lukáš Bradáček
Identification number: 135
Dated: 2002
Technique: pískovec, kov, dřevo, zlato
Dimensions: v. 38 cm, d. 45 cm
Signed: sign. vzadu na kameni L.B. 2002
vespodu autorský popis; provenience: získáno z ateliéru autora