160

Martin Salajka

Potápěč 9

Selling price:
120 000 Kč
Artist: Martin Salajka
Identification number: 160
Dated: 2008
Technique: akryl/plátno
Dimensions: 180 x 200 cm
Signed: sign. vzadu Martin Salajka 2008
nerámováno