Rudolf Krivoš (1933 - 2020)

Postavy

Sold

Artist: Rudolf Krivoš
Identification number: 0123-S200100
Dated: 1965
Technique: lavírovaná kresba tuší/papír
Dimensions: ve výřezu 25,5 x 41 cm
Signed: sign. PD R. Krivoš -65
rámováno, pasparta, pod sklem