Vincenc Beneš (1883 - 1979)
Zátiší s kyticí ve vázičce a ovocem
Artist: | Vincenc Beneš |
Identification number: | 0288-S180470 |
Dated: | 1932 |
Technique: | olej/plátno |
Dimensions: | 50,5 x 69,5 cm |
Signed: | sign. LD V. Beneš 32 |
Artist: | Vincenc Beneš |
Dated: | 1932 |
Technique: | olej/plátno |