Vincenc Beneš (1883 - 1979)

Zátiší s kyticí ve vázičce a ovocem

Sold

Artist: Vincenc Beneš
Identification number: 0288-S180470
Dated: 1932
Technique: olej/plátno
Dimensions: 50,5 x 69,5 cm
Signed: sign. LD V. Beneš 32
expertiza PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno