Ilja (Jiljí) Hartinger (1935)
Zima na Valašsku
Artist: | Ilja (Jiljí) Hartinger |
Identification number: | 0335-S210027 |
Dated: | 2001 |
Technique: | kvaš, akvarel/karton |
Dimensions: | 34 x 100 cm |
Signed: | sign. PD J Hartinger 01 |
Dated: | 2001 |
Dimensions: | 34 x 100 cm |