108

Aleš Knotek

Tuleň vyznamenaný příchodem jara

Selling price:
45 500 Kč
Artist: Aleš Knotek
Identification number: 108
Dated: 2003
Technique: kombinovaná technika/plátno
Dimensions: 90 x 80 cm
Signed: sign. DU Knotek MMIII
vzadu autorský popis; rámováno