040

Karel Veržakovský

Herci

Selling price:
32 500 Kč
Artist: Karel Veržakovský
Identification number: 040
Dated: 1. pol. 50. let
Technique: olej/plech
Dimensions: 61 x 51 cm
Signed: sign. PN Veržakovský
rámováno

More artworks in Poaukční prodej from artist Veržakovský Karel

Zátiší
28 500 Kč