Alois Janeček-Pardubský (1894 - 1974)

Vysoké Tatry

Sold

Artist: Alois Janeček-Pardubský
Identification number: 0545-S210051
Technique: olej/karton
Dimensions: 23 x 29 cm
Signed: sign. LD A. Janeček Pardubský
vzadu autorský štítek a fotografie autora s autogramem; konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno