Jiří Načeradský (1939 - 2014)

Ufonky

Selling price:
13 500 Kč

Artist: Jiří Načeradský
Identification number: 1112-S210114
Dated: 1978
Technique: akvarel, tužka
Dimensions: ve výřezu 58,5 x 40,5 cm
Signed: sign. PD Načeradský 78
rámováno, pasparta, pod sklem

More artworks in Komisní prodej from artist Načeradský Jiří

Venuše
39 000 Kč
Muž a žena
5 300 Kč