Ota Janeček (1919 - 1996)

Kameny

Sold

Artist: Ota Janeček
Identification number: 1298-S210132
Dated: 1985
Technique: pastel/papír
Dimensions: ve výřezu 30 x 33 cm
Signed: sign. PD Ota Janeček 85
rámováno, pasparta, pod sklem