Menu

Novinky

VÝSTAVA ILJA HARTINGER

Zveme vás do naší Galerie ART Concept na výstavu děl malíře Ilji Hartingera, která bude probíhat v termínu 3.10. - 16.11. Těšíme se na Vaši návštěvu.

VÝSTAVA MAŘÁKOVCI

Připravili jsme si pro Vás jedinečnou výstavu žáků prof. Julia Mařáka. Všechna prodejní díla z výstavy budou následně dražena 11.10. od 20:00 na serveru LiveBid.cz.

LETNÍ ONLINE AUKCE

Připravili jsme pro Vás letní online aukci, ve které tentokrát naleznete především grafické práce a drobné práce na papíře. Dražíme do 6.9. na LiveBid.cz

LETNÍ PROGRAM V GAC

Zveme vás do naší Galerie ART Concept na letní soubornou výstavu děl autorů, jejichž samostatné výstavy jste měli možnost v uplynulých měsících v naší galerii navštívit.

AKTUÁLNÍ KOMISNÍ PRODEJ

Projděte si naši aktuální nabídku komisního prodeje, ve kterém naleznete i některá díla z uplynulých sálových a online aukcí.

ČERVNOVÁ ONLINE AUKCE

Připravili jsme pro vás další z našich pravidelných online aukcí, ve které na vás čeká více než 300 položek. Dražíme přes server LiveBid.cz do středy 21.6.2023

POAUKČNÍ PRODEJ

Nestihli jste se zúčastnit jarní sálové aukce? Nevadí! Stále jsou pro Vás k dispozici některá z nevydražených děl. Projděte si kompletní nabídku poaukčního prodeje.

VÝSTAVA JAROSLAV SVOBODA

Zveme vás do naší Galerie ART Concept na výstavu s názvem "SKLO", která prezentuje celoživotní tvorbu skláře Jaroslava Svobody.

JARNÍ SÁLOVÁ AUKCE

Dovolujeme si Vás pozvat na naši jarní sálovou aukci, která se uskuteční v sobotu 13.5. od 16:00, v prostorách Galerie kavárny Louvre. Již brzy vám představíme kompletní nabídku aukčních položek.

VÝSTAVA STANISLAV ONDRUŠ

Zveme vás do naší Galerie ART Concept na výstavu s názvem "On line_On-line", která prezentuje především aktuální tvorbu slovenského malíře Stanislava Ondruše.