Eduard Ovčáček

Člověk a znak V.

18 200 Kč
Autor: Eduard Ovčáček
Identifikační číslo: 017
Datováno: 1979
Technika: barevná litografie 25/35
Rozměry: ve výřezu 62,5 x 52 cm
Signatura: sign. PD E. Ovčáček 79.
tisk 59,5 x 50 cm; rámováno, pasparta, pod sklem