018

František Tichý

Řetězový most I

Autor: František Tichý
Identifikační číslo: 018
Datováno: 1945
Technika: suchá jehla
Rozměry: tisk 27 x 33,5 cm
Signatura: sign. DU Tichý 45
reprodukováno: F. Dvořák, F. Tichý Grafické dílo, str. 102, č. 125; olep, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Tichý František

Marie
273 000 Kč