Kristian Kodet

Sedící

19 500 Kč
Autor: Kristian Kodet
Identifikační číslo: 023
Technika: suchá jehla 12/30
Rozměry: 32,5 x 21,5 cm
Signatura: sign. DU Kristian Kodet
provenience: původně získáno z rodiny autora; rámováno, pasparta, pod sklem