024

Šimon Brejcha

Dračí linie

26 000 Kč
Autor: Šimon Brejcha
Identifikační číslo: 024
Datováno: 1998
Technika: lakovaný slepotisk se zatíranou olejovou barvou 1/5
Rozměry: tisk 93 x 70 cm
Signatura: sign. PD Šimon Brejcha 98
vzniklo během stipendia v německém Bremerhavenu 1997; rámováno, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Brejcha Šimon

Nitky
39 000 Kč