Jiří Georg Dokoupil (1954)

Olympijské kruhy

8 100 Kč

Autor: Jiří Georg Dokoupil
Identifikační číslo: 0483-S220058
Datováno: 1992
Technika: barevná litografie 204/250
Rozměry: 61,5 x 90 cm
Signatura: sign. PD Dokoupil 92
DU reliéfní razítko olympijských kruhů; volný list

Další díla v Komisní prodej od autora Dokoupil Jiří Georg