Vladimír Boudník (1924 - 1968)

Lucanus cervus

13 000 Kč

Autor: Vladimír Boudník
Identifikační číslo: 0971-S210113
Datováno: 1955
Technika: lept 17/100
Rozměry: ve výřezu 13 x 10 cm
Signatura: sign. PD V. Boudník 1955 X
rámováno, pasparta, pod sklem