Vladimír Boudník

Lucanus cervus

15 600 Kč
Autor: Vladimír Boudník
Identifikační číslo: 025
Datováno: 1955
Technika: lept 17/100
Rozměry: ve výřezu 13 x 10 cm
Signatura: sign. PD V. Boudník 1955 X
rámováno, pasparta, pod sklem